Дитячий оздоровчий табір “Жовтень” готується прийняти юних відпочивальників

9 червня голова райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко спільно з районною комісією з проведення перевірок стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчої кампанії дітей у 2017 році побували у дитячому оздоровчому таборі “Жовтень” де ознайомилися з готовністю прийняти маленьких відпочивальників.

Члени прийомної комісії оглянули відремонтовані та підготовлені до прийому дітей спальні корпуси, їдальню, дитячі та спортивні майданчики, господарські приміщення.

В цілому, на думку комісії, табір підготовлено добре до прийому дітей, але під час огляду виникли деякі зауваження, які будуть усунені до початку І зміни – 17 червня.

Начальник табору Любов Стороженко повідомила, що „Жовтень„ готовий прийняти дітей на відпочинок, укомплектований штат працівників та виконано всі необхідні роботи. За її словами, працівники табору готують для дітей цікавий і пізнавальний відпочинок з правом вибору, мешкання в комфортабельних умовах, оздоровлення, реалізацію в спорті та творчості, повноцінне 5 разове харчування і гарантують задоволення від відпочинку.

Кількість переглядів: 44