Дивосвіт дитячих талантів

22 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей,  у при міщенні районного будинку культури Олександрівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено культурно-розважальний захід “Дивосвіт дитячих талантів”. На свято запросили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, разом із батьками-вихователями та прийомними батьками, а також  патронатні сім’ї. та діточки, що перебувають у  родинах в даний період.

У святі взяли участь голова районної державної адміністрації  Ольга Борота, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей,  працівники  служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 Ольга Борота сердечно привітала батьків та їхніх вихованців зі святом. “Завдяки Вам, шановні батьки, Вашій благородній справі,  у нашому районі осиротілі діти мають змогу виховуватись в родинах, відчути затишок сімейного тепла та любов. Ви даруєте дітям майбутнє, сприяєте у розвитку здібностей та талантів, робите благородну і добру справу”, – сказала Ольга Борота. Вона щиро подякувала батькам та побажала їм здоров’я,  оптимізму, благополуччя і успіхів у всіх починаннях.

За багаторічну сумлінну працю по вихованню, захисту прав та інтересів соціально незахищених категорій дітей подяками районної державної адміністрації нагороджені прийомні сім’ї –  Мироненки, Безлюдьки, Тарасовці, Щорби, Цимбал, Кравченки, Микитюки, Литвиненки, дитячі будинки сімейного типу Хлівіцькі та Короткові, а також родини патронатних вихователів Гринжола та Король.

На святі  присутні мали можливість переконатись наскільки талановиті наші діти Олександрівщини.  Вони декламували власні вірші, співали, грали на музичних інструментах. Діти приготували виставку виробів, виготовлених власноруч, та домашню випічку, якою пригощали всіх присутніх. Навіть була можливість споглядати елементи дзюдо, дівчаток, які займаються спортом професійно, та займають призові місця на конкурсах різних рівнів.

“Досягнення батьків – в досягненні їхніх дітей”, – сказала прийомна мама Олена Мироненко. Всі були задоволені, в кінці заходу діти отримали солодощі.

Кількість переглядів: 41