Діяльність бібліотек району в контексті інформатизації: проблеми і знахідки

   Сьогодні 30 травня на базі районної бібліотеки у рамках Міжвідомчої ради з питань бібліотечної роботи відбулося засідання круглого столу «Діяльність бібліотек району в контексті інформатизації: проблеми і знахідки» за круглим столом обговорювалося питання актуальності впровадження нових технологій та забезпечення користувачів необхідною інформацією на електронних носіях. Участь у круглому столі взяли бібліотекарі районних бібліотек, районного відділу освіти, шкільні бібліотекарі переможці та фіналісти конкурсів Міжнародної програми «Бібліоміст». 

   Директор районної бібліотеки для дорослих Марія Гриб у своїй доповіді  про «Місце й роль бібліотеки в системі соціальних комунікацій» підняла питання участі бібліотек у різних професійних і грантових конкурсах, адже це  надало змогу комп’ютеризувати 8 бібліотек району.

   Крім того Михайлівська, Вищеверещаківська, Бірківська сільські бібліотеки та Єлизаветградківська міська бібліотека стали фіналістами п’ятого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст». Районна бібліотека для дорослих виступила координатором даного проекту. Як переможці ці бібліотеки отримають набір комп’ютерного обладнання відповідно до їх заявок. а це є реалізацією завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян України до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села – зазначила директор районної бібліотеки для дорослих Марія Гриб

   На засіданні круглого столу також обговорювалися питання стосовно  розвитку нових інформаційних технологій у бібліотеках району, інформатизації  бібліотек навчальних закладів району.

   Учасники круглого столу обговорили питання як ефективніше організувати роботу бібліотечного закладу з впровадженням новітніх комунікаційних технологій.

Кількість переглядів: 70