Діяльність центру первинної діагностики є результативною

Голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та його заступник Людмила Литвин сьогодні відвідали центр первинної діагностики і ознайомилися з його діяльністю. Як відомо, центр відчинив двері якраз рік тому, у кінці жовтня минулого року. Облаштували його у зручному для пацієнтів місці – на першому поверсі. У відремонтованих за сучасними мірками кабінетах було встановлено обладнання для діагностики захворювань. Частина обладнання в лікарні уже була, частина надійшла з області. Згодом діагностичний центр ще поповнився новим обладнанням. На діяльність центру була покладена велика місія, адже жителі району могли пройти в лікарні всю необхідну профілактику та встановити діагноз захворювання навіть на ранніх стадіях.

Президент України звертає увагу на необхідність розвитку не тільки екстренної та невідкладної медичної допомоги, а й системи ранньої діагностики захворювань. Тому керівників району в першу чергу цікавило, чи справляється центр первинної діагностики з своєю функцією. На ці запитання відповідали головний лікар Олександрівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Зубаха, заступник головного лікаря по медичній службі центральної лікарня району Микола Куценко та завідувач поліклінічним відділенням центральної лікарні району Тетяна Крива. Наведені ними цифри та приклади свідчили, що у районі за останній рік збільшилася цифра виявлення захворювань на ранніх стадіях. І це відрадно, адже хворобу тоді можна успішно вилікувати.
 
– Глава держави наголошує – шлях до здоров’я нації – розвиток ранньої діагностики, альтернативи іншої немає, – зазначив Валерій Авксентьєв, підсумовуючи побачене і почуте у центрі первинної діагностики.

Кількість переглядів: 62