До 22 річниці Конституції України

28 червня наша країна відзначає День Конституції . Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету . Знання громадянами основних положень Конституції  є однією з умов утвердження правової держави і громадянського суспільства. Ось чому вже зі шкільних років юним громадянам слід розпочати знайомство  з Основним Законом своєї держави. 

Напередодні відзначення Дня Конституції для юних користувачів Бірківською сільською бібліотекою проведено урок громадянства «Жити за Основним Законом країни». На уроці крок за кроком діти пізнавали свої права та обов’язки, обговорюючи правові ситуації дізналися про те, які закони їх захищають та показали свої знання права, взявши участь у вікторині «Моя країна – Україна!».

В Розумівській сільській бібліотеці була проведена година історії  «Оберіг нашої державності».  В читальному залі бібліотеки з 22 червня  розгорнулась  книжкова виставка  «Конституція-наш спільний крок до майбутнього», де читачам запропонована правознавча, історично-довідкова  література. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз. Виставка експонуватиметься до 31 липня 2018 року.

Кількість переглядів: 12