До 70-ти річчя Великої Перемоги

6 травня у районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги. Присутніх – ветеранів війни, представників організацій, установ та підприємств, молодь – з цим святом привітали голова районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної організації ветеранів України Микола Линник.

Ольга Борота, Микола Линник, а також голова районної ради Микола Марфула та голова селищної ради ветеранів Олександра Геращенко за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди 70-ої річниці Дня Перемоги вручили ветеранам війни почесні відзнаки. Зокрема, Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради – Любові Яценко, Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради Григорію Костенку. Велика група ветеранів, інвалідів війни відзначена Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. На жаль, через стан здоров’я більшість з нагороджених не змогла прийти на урочистості, тому грамоти їм будуть вручені вдома.

Урочисті збори продовжив святковий концерт, підготовлений вихованцями районного центру дитячої та юнацької творчості, працівниками закладів культури району.

Кількість переглядів: 84