До Дня Гідності та Свободи

У 2018 році Україна відзначає п’яту річницю початку масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності. Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.

Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Висвітлюючи ці події в читальному залі районної бібліотеки для дорослих  оформлено виставку-подію під назвою «Події, що змінили долю України». На ній представлено книги та статті, документи та фотографії про історію революції гідності, художнє відображення боротьби за національну гідність у творах письменників.

     Працівники районної бібліотеки для дорослих провели   урок політичної свідомості « У Революції Гідності – доля народу». На заході згадали  історичні моменти:  коли і як відбувалися події , які привели до революції в Україні, перших героїв Майдану, розвиток подальших подій. Звучали теплі слова подяки  всім, хто здобував свободу для України тоді і хто відстоює її сьогодні.   Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Присутні ознайомилися з викладкою літератури  періоду Революції Гідності. Схвильовано звучав поетичний альбом «Лірична хроніка»,  де учасники заходу читали  вірші українських поетів  Н.Бідненко, В.Матвієнка, Г.Дубник, В.Махно, М.Гуменюк. Ми низько в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. А закінчився урок флешмобом «Свободу України бережемо».

Кількість переглядів: 18