До Дня місцевого самоврядування

6 грудня, напередодні професійного свята, у залі засідань Олександрівської районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сільських, селищних голів, депутатів усіх рівнів з їх професійним святом привітали  голова районної ради Григорій Гончаренко та перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей. Вони подякували всім за співпрацю, ініціативність та побажали здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови своєї громади, а також вручили відзнаки з нагоди дня місцевого самоврядування.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівники району вручили представникам органів місцевого самоврядування нагрудні знаки “За заслуги перед районом”  та почесні грамоти Олександрівської районної державної адміністрації та Олександрівської районної ради.

Привітання від народного депутата України Олеся Довгого передала його помічник-консультант Катерина Бондаренко, а також вручила подяки народного депутата.

Для всіх присутніх концертну програму підготували артисти районного Будинку культури.

Кількість переглядів: 54