До Дня пам’яті та примирення

8 травня у смт Олександрівці з нагоди Дня пам’яті та примирення біля пам’ятника воїнам-односельцям відбувся урочистий мітинг.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, представники підприємств, установ, організацій громадськість селища.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Григорій Гончаренко зазначив, що в День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу. 

Літературно-музичну композицію до Дня пам’яті та примирення підготували артисти районного будинку культури.

Присутні вшанували пам’ять всіх воїнів, які загинули захищаючи Батьківщину, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Кількість переглядів: 61