До Дня пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення та з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Олександрівці біля пам’ятника Воїнам-визволителям відбувся урочистий мітинг, участь в якому взяли керівники району, представники установ, організацій та підприємств, громадськість селища.  

На урочистому мітингу вшанували подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловили повагу усім борцям проти нацизму та увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, наголосили на консолідації суспільства навколо ідеї захисту України.

Виступаючи перед присутніми, районний військовий комісар Олексій Сергєєв подякував ветеранами війни за Перемогу, а також усім учасникам бойових дій військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. З нагоди свята військовий комісар вручив відзнаку Президента України “Учасник АТО” рядовому Василю Головенко та старшому солдату Роману Петренко. Орденом “За мужність” ІІІ ступеню та медаллю “Захисник вітчизни” нагороджено сержанта Віктора Донцова.

Працівники районного Будинку культури підготували музично-поетичну композицію.

Присутні вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника

А 8 травня у День пам’яті та примирення у районному центрі відбудеться покладання квітів до пам’ятника Воїнам-визволителям.

 

Кількість переглядів: 136