До Дня Пенсійного фонду

У рамках проведення Дня Пенсійного фонду 16 листопада начальник внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Володимир Ніколаєв та  фахівці управління Пенсійного фонду України в Олександрівському  районі взяли участь у засіданні «круглого столу» із представниками фіскальної служби району.

На порядку денному стояли питання : легалізація заробітної плати та зайнятості населення, захист прав застрахованих осіб, стан подання звітності та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Володимир Ніколаєв зосередив особливу увагу на недоліках, які найчастіше страхувальники допускають у  звітності, на достовірність відображення персональних даних в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру застрахованих осіб.

Головний державний ревізор – інспектор Олександрівського відділення Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС в Кіровоградській області Світлана Пшенична розповіла присутніми про проведену роботу з боржниками, налагодження роботи по виправленню помилкових звітів та пошуку резервів для наповнення бюджетів усіх рівнів.

В ході засідання  визначили спільний план подальшої співпраці, спрямованої на збільшення надходжень від легалізації та зменшення кількості найманих працівників, які отримують заробітну плату у розмірі меншому за мінімальний.

Кількість переглядів: 5