До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 р. Друга світова війна прийшла до усього українського народу, а перед тим, 1 вересня 1939 р., вона увірвалася на терени Західної України. Ця жахлива війна зачепила всі українські етнічні території і тривала на наших теренах від 1939 до 1944 року. Україна втратила близько 8 млн. осіб, або кожного п’ятого мешканця.

Це одна з найбільших втрат серед усіх постраждалих сторін.

Ми, українці, ніколи не забудемо жахливих подій тієї війни, від якої постраждала чи не кожна українська родина. Нас усіх пронизує біль від втрат близьких чи далеких родичів, які загинули, зникли безвісти чи повернулися додому скаліченими. Пам’ять про жертви Другої світової війни назавжди залишиться у серцях українців.

З часу початку війни минає сімдесят вісім років, та нові покоління знову і знову переживають їх з болем у душі.

Мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся в Олександрівці біля пам’ятника загиблим Воїнам-землякам. У заході взяли участь голови районної державної адміністрації Ольга Борота та районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, голова районної організації ветеранів України Василь Жалдак, представники підприємств, установ та організацій, громадськість селища.

До земляків із промовою про події  найкривавішої в історії людства війни звернувся голова районної організації ветеранів України Василь Жалдак.

Літературно-музична композиція була підготовлена аматорами Олександрівського МБК. Зокрема, тематичні пісні прозвучали у виконанні народного аматорського хору Олександрівського МБК (керівник Леся Король, акомпаніатор Олександр Шаповал).

Настоятель Свято-Успенського храму протоієрей отець Володимир  відправив  поминальний молебень за жертвами війни.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання, поклали квіти вдячності до пам’ятника загиблим Воїнам-землякам.

Кількість переглядів: 41