До Міжнародного дня рідної мови

Розумівська сільська бібліотека провела мовознавчий форум до Міжнародного дня рідної мови на розсуд відвідувачів представлено відкритий перегляд літератури «Нам українською судилось говорити». Запрошені на захід прослухали і продивились мультимедійну презентацію «Українська мова – мудрості криниця», цікаво та захоплюючи пройшла  мовна гра  «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?». Учні перекладали українською мовою слова, відшукували помилки, читали вірші про мову і рідне слово, а також, з розповіді бібліотекаря дізнались багато корисного про нашу українську мову.

Мовний калейдоскоп «Наче квіточка барвиста – українська мова» для учнів 6 – 7 класів Несватківської філії провели бібліотекарі шкільної та сільської бібліотек (Цалко Н.М; Бібко Ю.В). Ведучі ознайомили присутніх з цікавими легендами, історіями, календарем мови. Захоплюючим був перегляд відео «Мова єднання», «Мова рідна моя».

Цвітненська сільська бібліотека провела годину цікавих повідомлень «Сила думки. Сила слова».

“МОВНИЙ КРОС” інтелектуальна гра, проведена сільським бібліотекарем села Михайлівка для учнів 5 класу до Міжнародного дня рідної мови. Дві команди “Розумники” і “Мовознавці” показали свої знання з української мови в 4 турах: “Відбірковий”, “Категорія знань”, “Хвилинка” і “Загадки”.

До свята мови долучилися молодші читачі Новоосотськоі сільської бібліотеки.В цей день провели різноманітні заходи де діти приймали активну участь в тематичній годині “Моя мова рідна,мово колискова” та грі “Мовчазне кафе”Словечко”. До заходу оформлено книжкову виставку у сільській бібліотеці”Рідна мова калинова”.

Цікаво і змістовно провела конкурс для маленьких читачів бібліотекар сільської бібліотеки.”Мовознавчий турнір”. Юні знавці рідної мови демонстрували свої знання: розгадувати загадки, фразеологізми, промовляли скоромовки, декламували вірші.

Кількість переглядів: 8