До уваги мешканців Олександрівського району

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19”, з урахуванням протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року №9919/5/1-20, з метою запобігання поширенню на території області коронавірусу СOVID-19 та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №219-р з 12 березня до 3 квітня 2020 року на території області встановлено карантин. Зокрема, заборонено:

відвідування закладів освіти її здобувачами;

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Також, райдержадміністрація повідомляє, що скасовуються особисті та виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації. Свої звернення жителі району зможуть залишити в Інтернет-приймальні на офіційному веб-сайті райдержадміністрації за посиланням http://olexrda.kr-admin.gov.ua/internet-pryjmalnya/

 Всі звернення будуть розглянуті у терміни, встановлені законодавством.

Кількість переглядів: 13