До уваги суб’єктів підприємництва, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі продовольчими товарами, лікарськими препаратами та виробами медичного призначення!

Постановою КМУ від 22 квітня 2020 року у№ 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» (Далі – постанова КМУ №341) на період карантину запроваджено державне регулювання цін на продовольчі товари, засоби індивідуального захисту, лікарські засоби та антисептики.

Постановою КМУ № 341 затверджено:

порядок декларування змін роздрібних цін на товари,  що мають істотну соціальну значущість ті товари протиепідемічного призначення, що необхідні запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 (далі – Порядок);

перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість;

перелік товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Декларування зміни роздрібних цін здійснюватиметься виключного в електронному вигляді шляхом подання відомостей з використанням кваліфікованого електронного підпису до Держпродспоживслужби України через її офіційний веб-сайт.

Ознайомитись з Інструкцією декларування цін можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби України у розділі «Декларування роздрібних цін» рубрика «Контроль у сфері ціноутворення».

Кількість переглядів: 18