До військових на передову – з пасками й вербою

Напередодні великого свята Великодня з Олександрівщини в зону АТО було відправлено черговий гуманітарний вантаж для воїнів АТО. Автомобіль для поїздки надав приватний підприємець Ігор Кропивницький, який разом із водіями-волонтерами Олександром Іщенком та Володимиром Шевченком доставили його в м. Маріуполь. Паливо для автомобіля було закуплено за сприяння голови районної державної адміністрації О.Д. Бороти, голови районної ветеранської організації М.С. Линника, фермерів із Старої Осоти та Голикового Т.Г. Перкалюк та М.І. Черв’яка.

Небайдужі жителі Олександрівки, Івангорода, Бірок, Нової Осоти зібрали близько 3,5 тонни вантажу. Це – картопля, цибуля, буряк, морква, консервація, сало, смалець, олія, тушкованка, цукор, макарони, крупи, мед, яблука, туалетний папір, медичні препарати, джгути, вологі серветки, цигарки, запасні частини до КамАЗа.

Ми працюємо в тісній співпраці з кулінар­ними сотнями міст Знам’янки та Кіровограда, які підготували нам 50 кг сухих супів та борщів, які були також доставлені воїнам.

А приватний підприємець Олена Курка порадувала хлопців смачними пасками, олександрівські хлібопекарі (директор Олександр Пиптя) спекли для захисників 100 хлібин із пшениці, яку надало сільськогосподарське підприємство „Прем’єр-Агро” на чолі з Дмитром Терещенком. Цю пшеницю у виправному центрі № 104 (начальник Ігор Мулявка) перемололи на борошно.

Парафіяни Бірківської Свято-Миколаївської церкви із батюшкою Володимиром передали на передову освячену воду, вербу, миючі засоби, бритви, шкарпетки…

Велику роботу по збиранню гуманітарної допомоги у Новій Осоті проводять подружжя Микола та Тамара Бевзи. Тамара Миколаївна створила справжню кулінарну сотню, де порадувала захисників домашньою випічкою: пиріжками, рогаликами, булочками. Споді­ваємося, нагадають вони там, на Сході, нашим хлоп­цям про рідні домівки. А допомагають жінці випікати добрі помічниці – Надія Лагунова, Галина Бублій, Віра Шмарко, Аня Зіноватна, Феня Крячко, Лідія Хоменко, Катерина Лагно, Лідія Горбаньова, сім’я Віктора та Віри Андрусик.

А який молодець незамінний наш юний волонтер Влад Андрусик, який завжди допомагає фасувати, пакувати, вантажити гуманітарні продукти і речі!

Не стоять осторонь і навчальні заклади району. Так, учнівські та педагогічні колективи школи №1, НВК №2, №3, Бірківського НВК, Кримківської школи виготовили близько 80 метрів маскувальних сіток, збирали продукти харчування, гроші, виготовляли обереги, писали листи та малюнки.

За кошти, які зібрали школи, були закуплені військові форми для Дмитра Загинайка та Олександра Шепотініка. Учні та педагоги НВК №3 збирали макулатуру, за виручені кошти закупили для солдат до святкового столу ковбасу та печиво.

Ми вдячні всім, хто співпрацює із нами, – Л.М. Лушпай, Л.Д. Брайко, С.П. Пиття, Н.І. Воропай, Л.О. Волкова, О.П. Крюченко, В.І. Мельник, О.М. Лісова, Л.І. Емірова, Т.Б. Дзядевич, М.С. Линник, Назар Даниляк, Володимир і Олена Кізікови, Тетяна Романець, Віталій Крохмаль, Микола Лантух, Світлана та Анатолій Семенченки, І.В. Гапич.

У Маріуполі волонтери доставили вантаж у 502-й полк РЕБ 3 група сектор М, 72-а окрема меха­нізована бригада батальйону „Фенікс”, де зуст­рілися з своїми земляками Олегом Крапли­ною, Михайлом Воєводіним, Юрієм Олійником, Анатолієм Кучеренком, Сергієм Касапом.

Проїхавши більш, ніж 1200 кілометрів по загальному бездоріжжю, ми хотіли б сказати велике спасибі В.І. Стьожці та колективу, який він очолює, за наші олек­сандрівські дороги. Незважаючи на деякі недоліки, вони були найкращими на нашому довгому шляху.

Кількість переглядів: 33