Долучаймось до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Для кожного жителя району наведення порядку в селищах та  селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» щороку протягом квітня-травня у державі проходить масштабна акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Долучитися до прибирання та прийняти активну участь у заходах щодо приведення в належний санітарний стан населені пункти району можуть усі охочі жителі Олександрівщини, прибрати та упорядкувати прилеглі території, вулиці та дороги населених пунктів, очистити вздовж доріг загального користування в межах населених пунктів сміття, ліквідувати несанкціоновані (безхазяйні) сміттєзвалища, очистити від сміття береги річок, озер, ставків, упорядкувати парки та сквери, дитячі та спортивні майданчики, упорядкувати до поминальних днів кладовища, пам’ятники, пам’ятні знаки та братські могили, провести роботу з озеленення населених пунктів району, тощо.

Зважаючи на сприятливі погодні умови, необхідно вже зараз, не чекаючи квітня, розпочинати комплекс робіт з благоустрою та наведення належного санітарного стану у селах та селищах району. Це дасть змогу пришвидшити виконання запланованих заходів та завершити їх до Великодніх і травневих свят.

Ми впевненні, що тільки нашими спільними зусиллями та співпрацею місцевої влади з керівниками підприємств та установ, підприємцями та громадськістю буде забезпечений належний санітарний стан населених пунктів району та його благоустрій.

Зробимо наш район чистішим та кращим!!!

Кількість переглядів: 38