Допомога медикам

В рамках реалізації проекту «Діємо разом» благодійного фонду «Можемо разом» 22 квітня в смт Олександрівка медичним працівникам комунального некомерційного підприємства «Олександрівська центральна районна лікарня Олександрівської районної ради» і комунального некомерційного підприємства «Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрівської районної ради» передано чергову партію засобів індивідуального захисту.

До складу гуманітарної допомоги для медиків входять респіратори, дезінфікуючі засоби, засоби для гігієнічної обробки шкіри рук, відбілювачі, захисні щитки багаторазового використання.

Від імені народного депутата України Олеся Довгого допомогу медикам вручила його помічник Катерина Бондаренко. Разом з нею передачу допомоги здійснював і директор СТОВ «Тясмин» Олександр Підкова, бо це підприємство теж приєдналось до благородної справи, виділивши для цього 55 тисяч гривень. Допомогу вони  передали головним лікарям медичних закладів Олександру Зубасі та Аллі Гресь.

Кількість переглядів: 33