Допомога має бути постійною і дієвою

   Турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни є постійним пріоритетом державної політики. На цьому постійно наголошує Президент України Віктор Янукович і вимагає від влади на місцях особливого ставлення до учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні. На виконання завдання Президента в нашій області розроблена і діє спеціальна програма „Зірка памяті”, в рамках якої кожен ветеран перебуває під постійною опікою, в тому числі й медичною.

    Для ветеранів війни в Олександрівській центральній районній лікарні   облаштовано спеціальні ветеранські палати у терапевтичному та хірургічному відділеннях.

    У середу 30 жовтня голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко відвідали учасників Великої Вітчизняної війни, які лікуються зараз в районній лікарні, цікавилися умовами, в яких проходить лікування, та вручили їм продовольчі набори.

    Спілкуючись з ветеранами та медичним персоналом, голова райдержадміністрації наголосив, що обов’язок і влади, і відповідальних осіб не послаблювати увагу до ветеранів, особливо до учасників бойових дій, а також до тих, хто залишився одиноким, хто не має сторонньої допомоги. Ці люди мають бути під постійною дієвою опікою, переконаний керівник району. Саме цього від нас вимагає Глава держави.


Кількість переглядів: 46