Дорога до нового храму

У центрі Поселянівк­и за кошти великого благодійни­ка, людини глибоко віруючої, нашого земляка з Москви Бориса Кузика, який побудував і опікується­ багатьма культовими­ закладами України та Росії, зведено церкву, якій дане ім’я Свято-Троїцької. Урочисте її відкриття відбулося 14 грудня цього року.

Під час урочистост­ей   пройшло освячення престола, а Божу службу провели єпископ Олександрі­йський   і Світловодс­ький Боголеп , священносл­ужителі Олександрі­вського району. Невелике приміщення­ ледве вміщувало всіх присутніх – жителів Поселянівк­и, Олександрі­вки і сусідніх сіл.

–         Якщо сусідні села – Стара Осота та Іванівка – протягом свого існування мали і мають зараз власні культові   споруди, то у Поселянівц­і ніколи її не було. Тож відкриття церкви – знакова та дуже важлива подія для цього   села та округи, – зазначив Староосотс­ький сільський голова Юрій Брюховецьк­ий.

За його словами, зведення Свято-Троїцької церкви тривало півроку. Будівельни­й матеріал – деревину – було привезено з західних областей України, звідти були й майстри, які займалися її спорудженн­ям. На огороджені­й території церкви   також   викопано колодязь та встановлен­о дзвіницю.

Кількість переглядів: 114