Дорогі жінки!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди свята весни – Міжнародного жіночого Дня. Нехай у вас не буде образ та негараздів, хай збудуться великі і маленькі мрії, а всі ваші проблеми вирішаться легко і просто.

Українська жінка – ключова постать національної історії і культури, вона, як вічна і невіддільна від нас земля – праматір, – вінець священного творіння, берегиня родинного вогнища і всього українства.

У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих  жінок працює серед нас. Ці слова про  жінок – керівників районних установ та організацій, жінок – лідерів сільських громад,  жінок – депутатів місцевих рад, жінок, які піклуються про здоров’я жителів району, працівниць педагогічної ниви та ще багато інших жінок, які забезпечують роботу галузей соціального захисту, культури, агропромислового комплексу, банківської справи. 

Нині ви поруч із чоловіками творите сучасну біографію Олександрівщини і є надійними партнерами в усіх добрих починаннях на благо району.  

Сердечно бажаю вам здоров’я,  нев`янучої молодості, радості, краси. Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.

Миру вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі і щасливі літа.

З повагою,

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 19