Доступ населення до соціальних послуг

    Сьогодні за участі заступника голови районної державної адміністрації Людмили Литвин було проведене робоче засідання працівників Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питання реалізація в районі завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини.

   Людмила Литвин ознайомилась зі станом надання Центром соціальних послуг особливо вразливим категоріям громадян з ознаками складних життєвих обставин та рекомендувала звернути особливу увагу при роботі із сім’ями з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, працювати на збереження родини, родинних зв’язків та повернення дитини у біологічну родину ( при тимчасовому вилученні дитини із сім’ї, загрозі вилучення дитини із сім’ї, розлученні батьків і т.п.). 

   Фахівці із соціальної роботи Центру надали соціальні послуги клієнтам, що звернулися за допомогою в рамках проведеного заходу. Здійснено сприяння в оформленні документів по соціальних виплатах, надано контактні дані службових установ, організацій до яких можна звернутись по відповідну допомогу, надано поради щодо догляду та виховання дітей. Залучено до співпраці, щодо виведення сімей із складних життєвих обставин, медичних працівників центральної районної лікарні та управління соціального захисту населення в районі. 

   Клієнтам надано соціально-педагогічну допомогу: планування сімейного життя та усунення причин, що спричинили складні життєві обставини, моніторинг виконання запланованих дій, ведення сімейного бюджету, догляд та виховання дітей, організація дозвілля; збереження та відновлення здоров’я: формування здорового способу життя й подолання залежностей, збереження репродуктивного здоров’я.

   Взагалі впродовж поточного року під соціальним супроводом Олександрівського РЦСССДМ перебувала 81 сім’я, в яких виховувалося 202 дитини. Станом на 29 травня 2013 року перебуває під соціальним супроводом 50 сімей, в яких виховується 116 дітей.  В результаті проведеної соціальної роботи працівників Центру 31 сім’я подолала складні життєві обставини,в яких на утриманні та вихованні перебуває 86 дітей.

Кількість переглядів: 68