Дотримання законодавства про працю

20 березня у залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергія Подорожного, за участі керівника апарату райдержадміністрації Миколи Старченка та заступника голови районної ради Сергія Перевезія відбувся семінар щодо дотримання законодавства про працю, безпеку та гігієну праці під час проведення весняно-польових робіт.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, керівники сільськогосподарських підприємств.

 У ході семінару керівники відділів Управління Держпраці у Кіровоградській області розповіли учасникам заходу про дотримання законодавства про працю, легалізацію та зайнятість населення, атестацію робочих місць. Розглянуто питання щодо першочергових заходів по охороні праці під час проведення весняно-польових робіт з урахуванням нових нормативно-правових актів по охороні праці. Також на семінарі розглядалося питання гігієни праці у сільськогосподарському виробництві.

Кількість переглядів: 31