Друга районна спартакіада

8 серпня на стадіоні ім. Шишки в смт Олександрівці вдруге відбулася районна спартакіада, участь у якій взяли державні службовці, освітяни району, працівники місцевого самоврядування, правоохоронці, лікарі та рятувальники. До речі, в минулому році  змагалися лише чотири команди.

З початком змагань всіх привітали голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко. Вони побажала всім учасникам гарного настрою та відмінних результатів у цих змаганнях. Адже  головним їх завданням є пропаганда здорового способу життя та організація корисного і активного відпочинку.

Змагалися команди у таких видах спорту як міні-футбол, настільний теніс, волейбол, дартс, шахи та шашки.

У напруженій боротьбі кожна з команд показала  гарні результати у різних видах спорту. Зокрема, в одному з найпопулярніших видів спорту серед службовців – міні-футболі, кращою була команда працівників освіти, Найвправнішими волейболістами та гравцями в дартс стали теж вони. Гарні результати у волейболі показали і рятівники. У шахи добре грали представники лікарні, а у шашках проявили майстерність – працівники місцевого самоврядування. У настільному тенісі не було рівних команді державних службовців.

Отже, у загальному підсумку бронзовими призерами стали державні службовці, друге місце посіла команда місцевого самоврядування, а переможцями спартакіади стали освітяни. І це не дивно, адже їхню команду представляли переважно вчителі фізичного виховання, які вибороли перші місця з трьох видів спорту і отримали загальнокомандне перше місце.

Командам-переможцям та спортсменам, які вибороли призові місця індивідуально, були вручені грамоти, медалі і кубки.

Кількість переглядів: 73