Двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання

28  серпня у залі засідань під головуванням  голови районної ради Григорія Гончаренка відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання. Участь у ній з 34 депутатів взяли 24. Також у роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Борота, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На сесії було заслухано  звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2018 року та внесено зміни до головного фінансового документу району, районної програми «Оборона» на 2017-2018 роки. Внесено зміни до рішення сесії районної ради  від 14 червня 2018 року №326 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної організації «Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також депутати розглянули питання про хід виконання районної цільової програми по реалізації в Олександрівському районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки», про стан виконання районної програми «Вчитель» на 2014-2020 роки, про хід виконання районної Програми забезпечення збереженості архівних документів на 2017 – 2020 роки, про хід виконання Програми «Проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської  чуми свиней в Олександрівському районі» на 2015-2020 роки, про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки  учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки, про затвердження районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Олександрівському районі на 2018 – 2020 роки та інші.

Всі питання, які були винесені на сесію, підтримані присутніми депутатами одноголосно.

Кількість переглядів: 39