Двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання

1 березня під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі голови райдержадміністрації Ольги Бороти відбулося засідання двадцять п’ятої сесії районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 28. Також у роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, сільські та селищні голови. 

На початку засідання сесії заступник голови Олександрівської районної виборчої комісії Надія Гресь довела присутнім постанову районної виборчої комісії про реєстрацію депутатом Олександрівської районної ради в багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати Шевченка Миколу Григоровича.

На сесії було заслухано звіт про результати діяльності Олександрівського відділу Знам’янської місцевої прокуратури на території Олександрівського району за підсумками 2018 року та звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей Олександрівського району на 2018 – 2022 роки та районної комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Олександрівського району на 2018-2020 роки.

Кількість переглядів: 71