Двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання

30 травня під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі голови райдержадміністрації Ольги Бороти відбулося засідання двадцять сьомої сесії районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 21. Також у роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, сільські та селищні голови. 

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.

 На сесії внесено ряд змін до районних програм освітньої галузі – районної Програми “Обдаровані діти” на   2017-2021 роки, районної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки, районної  Програми “Шкільний автобус на  2016-2020 роки” та районної  програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2021 роки.

Також депутати внесли зміни до районної програми “Підтримки комунального  некомерційного підприємства “Олександрівський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександрівської районної ради Кіровоградської області”  на  2019 рік та зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства “Олександрівська центральна районна лікарня” Олександрівської районної ради Кіровоградської області.

Кількість переглядів: 50