Ефективний захист прав дитини – один із пріоритетів соціальних ініціатив, проголошених Главою держави

18 жовтня з метою розроблення інноваційних механізмів, направлених на поліпшення якості послуг, які надаються уразливим категоріям населення, в районній державній адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Бороти, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Приходько відбулася зустріч з представниками громадських та благодійних організацій. 

Під час зустрічі представник Української Християнської церкви Олександр Підіпригора розповів про вже налагоджену співпрацю з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, про те, що вони також працюють з сім’ями, які перебувають на обліку та по можливості надають матеріальну допомогу. Було запропоновано створити Центр обміну речей, послугами якого могли б скористатися люди, які потребують матеріальної допомоги.

Підсумовуючи результати зустрічі, Ольга Борота зазначила, що Президент України поставив завдання органам виконавчої влади на місцях здійснювати всебічну роботу зі сприяння у допомозі сім’ям з дітьми у кризових ситуаціях. Робота установ, громадських та державних організацій, соціально відповідального бізнесу повинна бути спрямована на покращання співпраці–партнерства та спільне вироблення комплексного підходу в наданні послуг сім’ям, які потребують допомоги.

Кількість переглядів: 49