Фахівці яких сфер економіки є найзатребуванішими на Кіровоградщини?

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,1%), на працівників сфери торгівлі і послуг (11,9%), на кваліфікованих робітників з інструментом (25,4%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (25,8%).

За сприяння служби зайнятості у 2020 році міськрайонними центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 1,0 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 5,1%. Також було працевлаштовано 1,1 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.
У середньому на одну вакансію претендувало 6 осіб: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувало 2 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 6 осіб, серед працівників торгівлі та сфери послуг – 7 осіб, серед технічних службовців – 11 осіб, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 18 осіб.

Кількість переглядів: 2