“Фест господинь”

19 серпня в селі Підлісне  вперше в районі було проведено свято Медового Спасу  та “Фест господинь”.

На початку свята протоієрей Дмитро освятив фрукти та дідухи зроблені з перших стиглих колосків. Відкривав свято сільський голова Сергій Кармазін, який привітав всіх присутніх зі святками, а дитячу Підлісненську футбольну команду з призовим місцем на районних змаганнях.

Після урочистостей театралізовані ведучі кумасі почали конкурсну програму “Фест господинь”. У конкурсному змаганні взяли участь господині з села Букварки, Бовтишки, Веселого, Любомирки, дві господині з села Підлісного,  та господиня з смт Олександрівки. Вони презентували глядачам та журі  конкурсні страви,  взяли участь у конкурсі “Помідори в банку” та конкурсі хто найшвидше приготує та реалізує більшу кількість вареників.

Переможцями “Фесту господинь” стали дві учасниці господині з села Любомирки та смт Олександрівки. Всі конкурсантки були нагородженні дипломами та пам’ятними подарунками.

Святковий настрій гостям свята дарували аматори Букварського, Бовтиського, Підлісненського, Михайлівського СБК, Любомирського СК, Єлизаветградківського МБК, Олександрівського РБК. Окрасою свята стала виставка декоративно – ужиткового мистецтва від майстрів з с. Підлісного та  смт Олександрівка.

Організатори свята, клубні та бібліотечні працівники села, подбали і про декор місця проведення. Парк біля будинку культури перетворився на етно куточок. Величезний дідух та млин, віз, гарбузи та тюки соломи, фольклорні ляльки та українська піч створили  неповторну самобутню атмосферу для свята. Приємним сюрпризом для всіх присутніх стали понад тисячу запечених яблук, каша та ароматний чай з медом, якими смакували всі.

 

Кількість переглядів: 51