Фестиваль «Повір у себе» збирає на Олександрівщині талановитих дітей з особливими потребами

  На реалізацію у регіонах завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини та виконання розпорядження голови Кіровоградської державної обласної адміністрації №89-р від 22 лютого 2013 року „Про проведення у     2013 році в області Року дитячої творчості”, Олександрівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів фестиваль «Повір у себе, і в тебе повірять інші!». В якому взяли участь творчо обдаровані діти з обмеженими функціональними можливостями.

   Метою фестивалю творчих робіт було формування в дітей з обмеженими фізичними можливостями відчуття прекрасного через створення власноруч творчих доробків, надання дітям-інвалідам можливості виявити власну обдарованість. 

   За сприяння місцевих засобів масової інформації в травні було оголошено про початок проведення фестивалю. Фахівцями із соціальної роботи було відвідано родини в яких виховуються діти-інваліди з метою заохочення дітей до взяття участі у фестивалі. 

   1 червня 2013 року відбулася виставка дитячих робіт в приміщенні районного будинку культури у якій взяло участь 25 дітей. Роботи були представлені у різних жанрах (вишивка, аплікація квілінг, малюнки, вироби з підручного матеріалу). Жоден виріб не був обділений увагою відвідувачів, адже всі вони виконані з любов’ю та наполегливістю.

Кількість переглядів: 68