#FreeSentsov: стартувала всесвітня акція на підтримку Олега Сенцова і українських політв’язнів

Постав “червону картку” Путіну!” – під таким гаслом тривають акції на підтримку режисера Олега Сенцова та інших українських бранців Кремля.

Одними з перших мітинг провели у Страсбурзі в Європарламенті. Акцію організував литовський депутат – друг України Петрас Ауштревічюс.

До неї долучилися представники Постійного представництва нашої держави в Європарламенті.

А над посольством України в Польщі вивісили великий банер із закликом звільнити Олега Сєнцова, який голодує вже 19-тий день. Також активісти вийшли на мітинги у центр Брюсселя і Тель-Авіва. 

Загалом, про свою участь у глобальній акції на підтримку українських бранців Кремля заявили активісти з-понад 40-ка міст світу. Одиночні пікети пройдуть і в Росії, зокрема в Санкт-Петербурзі, Москві і Казані. Всесвітній мітинг на підтримку Олега Сенцова і українських політв’язнів триватиме два дні.

У центрі Києва зібралися учасники акції на підтримку незаконно засудженого Олега Сенцова та інших політв’язнів, утримуваних в Росії.

Активісти поіменно назвали політв’язнів, яких незаконно утримують в Росії і окупованому Криму, серед яких – художники, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари.

Заходи на підтримку в’язнів Кремля з вимогою звільнити їх провели також в Івано-Франківську, Кропивницькому, Черкасах, Харкові, Одесі та Дніпрі.

Кінорежисер Олег Сенцов 16 травня оголосив безстрокове голодування. І поставив умову – голодуватиме, поки не звільнять усіх 64-ох ув’язнених українців.

Кількість переглядів: 10