Герої не вмирають і не вмруть

13 жовтня біля Єлизаветградківської школи зібралося багато людей, щоб схилити голови перед пам’яттю свого героя Олександра Шаповала, який загинув на Сході, захищаючи Україну.

Олександр – уродженець села Єлизаветградки. Хоча і проживав у Черкасах, коріння його саме тут, де живуть бабуся з дідусем. Тому і після героїчної загибелі, хлопця поховали на маленькій Батьківщині. Після смерті Олександрову нагороду – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня –  вручено його мамі.

За фінансової підтримки місцевого підприємця Станіслава Бакаляра було створено та відкрито на стіні Єлизаветградківської загальноосвітньої школи пам’ятну дошку старшому лейтенанту, командиру 74-ї окремої розвідувальної групи Олександру Шаповалу.

Щиру вдячність за сина-героя, співчуття мамі та всім рідним висловили перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Микола Марфула, тимчасово виконуючий обов’язки відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, селищний голова Юрій Голуб.

Право відкрити пам’ятну дошку було надано мамі Олександра Людмилі. Настоятель православної церкви отець Георгій відправив панахиду по загиблому, а всі присутні змогли покласти квіти до знаку. Олександра та всіх загиблих у зоні проведення АТО пом’янули хвилиною мовчання.

Бог забирає на небо кращих, може, і святих… Для всіх – герой, для учнів – приклад, для мами – гордість. Того дня ніхто не звертав уваги на холод, бо з пам’ятної дошки на школі до них посміхався Олександр.

Кількість переглядів: 55