Гідно відзначити День Перемоги

22 квітня у районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з святкування 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Його провела заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин. У ході роботи  розглянуто та обговорено  виконання заходів обласної акції „Зірка пам’яті” в нашому районі, обслуговування ветеранів  Великої Вітчизняної війни  в медичних закладах району, ветеранів, інвалідів та  сімей загиблих територіальним центром, питання соціального забезпечення ветеранів війни, виконання закладами освіти  обласної акції „Зірка пам’яті, заходи районної організації  ветеранів України з відзначення 68-ї річниці  перемоги у Великій Вітчизняній війні, роботу відділу культури  з підготовки до  відзначення свята перемоги та відзначення 70-ї річниці  визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці  перемоги у Великій Вітчизняній війні, про благоустрій пам’ятників  та пам’ятних знаків з нагоди Дня Перемоги.

Оргкомітет також визначився з  проведенням святкових заходів до 9 травня – Дня Перемоги. Напередодні свята у  навчальних закладах, культосвітніх установах відбудуться зустрічі з ветеранами війни, урочисті лінійки, уроки пам’яті і слави,  буде оновлено куточки бойової слави, пам’ятні дошки, проведено інші патріотичні заходи. Крім того, члени волонтерських загонів відвідають вдома  всіх  фронтовиків, а доброчинці  вручать всім ветеранам  подарунки.

8 травня у районному Будинку культури відбудуться урочисті збори, нагородження ветеранів   та святковий концерт.  9 Травня – традиційна  урочиста хода   до святого для всіх місця – братської  могили на селищному кладовищі, де відбудеться  мітинг –реквієм.

Для  підвезення ветеранів до місця святкування будуть задіяні автобуси.

Районна влада ставить завдання  не обійти увагою і турботою жодного ветерана, вивчити всі  потреби фронтовиків, допомогти вирішити  нагальні проблеми, привітати всіх зі святом , вручити кожному подарунки – такий підсумок  засідання оргкомітету.

Кількість переглядів: 65