Графік Міграційної служби Кіровоградщини з обслуговування громадян

На період карантину підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області обслуговують населення за окремим графіком та у виключних випадках.
Управління ДМС працює у звичному режимі виключно з питань отримання вже готових документів.
Районні підрозділи УДМС обслуговують громадян за наступним графіком:
– Фортечний РВ у м. Кропивницький – вівторок, четвер, субота;
– Подільський РВ у м. Кропивницький – середа, п’ятниця, субота;
– Олександрійський МВ – вівторок, четвер, субота;
– Олександрійський РС – середа, п’ятниця;

– всі інші районні підрозділи (Благовіщенський, Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Кропивницький, Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський, Петрівський, Устинівський районні сектори, Знам’янський та Світловодський районні відділи) – вівторок, п’ятниця.
У Міграційній службі звертаються з проханням відвідувати підрозділи за нагальної потреби та за можливості відкласти візит до завершення карантину і нагадують, що готовий документ (ID-картка та закордонний паспорт) буде зберігатись у підрозділі протягом року.
Для довідок та консультацій можна звернутись за номером телефону “гарячої лінії” УДМС (0522) 32-18-11 або за номером телефону відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС (0522) 32-13-40.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Кількість переглядів: 8