Громадське обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад

10 липня у селі Букварка відбулося громадське обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад. В обговоренні взяли участь голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота, перший заступник голови Олександріської райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова Букварської  сільської ради Володимир Савич та депутат районної ради Віктор Гусак.

На порядку денному стояло питання щодо внесення змін до перспективного плану формування громад на території Олександрівського району.

Свою думку щодо процесів децентралізації висловлювали жителі Букварки та запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Всього в громадському обговоренні прийняли участь 50 жителів с.Букварка, з яких 40 підтримали пропозиції про внесення змін до перспективного плану щодо утворення об’єднаної територіальної громади з центром в смт Олександрівка.

Серед інших питань обговорювалися питання щодо благоустрою с.Букварка.

На всі поставлені питання були дані обґрунтовані відповіді.

Після сходки голова разом з першим заступником ознайомилися з роботою фельшерсько-акушерського пункту та з роботою зерносушильного комплексу фермерського господарства Гусака В.М.

Кількість переглядів: 55