Гуляння на день Івана Купала в с.Голикове

   Цьогорічне свято  Івана Купала зі своїми традиціями  та обрядами було проведено в селі Голикове. Розпочалося свято  в ніч з 6 на 7 липня на березі сільського ставка .

 Привітала всих зі святом сільський голова Наталія Гарбар та подякувала керуючому АФ «Ясенівська» Черв’яку Миколі Івановичу за фінансову підтримку у проведенні свята.

      Концертну програму  розпочав   вокальний ансамбль «Родина», радували своїми концертними номерами хореографічний  гурт «Індиго», «Барвінок» маленькі вокалісти Салій Яна, Довга Анастасія, Різаненко Оксана, завітали в цьому році  з вокальними номерами гості з сусіднього Новомиргородського району зі села Шпакове.

   Завершили  програму піснею «На Івана на Купала» у виконанні Геннадія Ярового.Наприкінці  свята запалало купальське вогнище, навколо якого водили хороводи.

Чекали людей різноманітні конкурси та розваги.Під веселу музику хлопці вилазили на стовп та діставали призи, пройшов конкурс по перетягуванню канату, підтягування на турнику та віджимання від підлоги, справжню силу та витривалість показали учасники .

  Організатори свята художній керівник Людмила Ярова та директор Голиківського БК Юрій Кумариця  запросили всих  почастувати запашний куліш, який приготували  працівники сільської ради Ольга Бабич та  Станіслав  Стеблина.Завершилось усе це дійство молодіжного дисктекою на світанку.

Кількість переглядів: 44