Хай сонячно в житті цім буде нашим дітям

   Вже з самого ранку у суботу 1 червня велике фойє районного Будинку культури наповнилося голосним дитячим сміхом. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей тут відбулися святкові заходи на тему: ”Дітям світу – сонце й мир” в рамках реалізації у регіонах завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини.

   Святкування розпочалося з церемонії вручення путівок на оздоровлення дітям соціальних категорій. Вручала путівки заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин. Тут же у фойє було розгорнуто виставку дитячих робіт декоративно –ужиткового мистецтва „Місто майстрів” гуртківців РЦДЮТ та дітей з сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

   Чудовий флеш-моб „Патріот” організували для учасників свята вихованці та керівники гуртків Олександрівського РЦДЮТ. Змістовною і насиченою була і розважально-ігрова програма для дітей.

   Після цього відбувся спільний концерт Кіровоградської обласної філармонії та колективу Олександрівського РЦДЮТ, зокрема чудово виступили вихованці зразкової естрадно-циркової студії „Едельвейс”з Михайлівки, зразковий хореографічний колектив „Калинонька” та інші. Обласна філармонія проводила свій захід у рамках мистецького проекту „Відкриваємо нові таланти”. Ініціатором цього проекту став заслужений працівник культури України директор обласної філармонії Микола Кравченко. Переможці проекту – кращі дитячі колективи візьмуть участь у відкритті дитячого сезону в обласній філармонії. Гарний концерт дітям та всім учасникам свята подарували кіровоградські артисти – колективи „Зоряни” та „Єлизавет-ретро”. Після концерту заступник директора філармонії Оксана Буртова вручила вихованцям студії „Едельвейс” та „Калиноньки” подяки та сувеніри. Концерт обласної філармонії відбувся за сприяння та підтримки голів районної державної адміністрації та районної ради, відділів освіти, молоді та спорту та культури.

   Діти дошкільного та молодшого шкільного віку взяли участь у заході „Світить сонечко для всіх”- вони малювали на асфальті. 

   Усі учасники свята отримали солодкі призи. 


Кількість переглядів: 74