Хай буде дитинство щасливим!

Під таким гаслом з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей відбулося свято на центральній площі в Олександрівці, організоване працівниками районного центру дитячої та юнацької творчості.

Відзначати своє свято прийшли діти молодших та середніх класів олександрівських шкіл з класоводами, містечкова малеча з батьками дідусями, бабусями.

 Привітав дітей з радісним святом радник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко.

Потім директор РЦДЮТ Жанна Скрипник вручила солодощі вихованцям відділу декоративно-ужиткового мистецтва за кращі роботи конкурсу „Весняний пленер – 2014”.  Перше місце зайняла робота Надії Яциної, другі місця — Валерія Буренко, Марина Головкіна, Наталія Кравченко, треті — Надія Кирій, Яна Нелень, Андрій Торбенко.

Задали святкового настрою дітям юні артисти —солістка Яна Макаренко (керівник Л. Халецька) та хореографічний колектив „Калинонька” (керівник С. Соколовська).  А потім свято продовжилося тематичними іграми та розвагами по станціях: „Танцювальна”, „Малюнок на асфальті” „Ігрова”, „Патріот”, „Боді-арт”, „Інтелектуальна”, „Вокальна”, „Інструментальна”.  На кожній стації було цікаво, весело.

 Піднесення відчув кожен присутній на святі. І не спроста.  Вокалісти співали  тут патріотичних пісень. Танцюючі підтримували їх речівками  про Україну, мир, дітей. На обличчях бажаючим  „бодіартівці” малювали державну символіку, а інструментальники заграли на ложках, гребені, чітках, бубоні, баяні народних пісень. Відповідаючи на запитання вікторини, діти проявляли свій інтелект. А на асфальті малеча, та й старші діти, малювали сонце, дім, квіти, сім’ю й багато дечого іншого — все, з чого складається мирне, щасливе життя в родині, в рідній Україні.  

Кількість переглядів: 117