Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів оперативну нараду

19 серпня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

Ключовою темою оперативної наради  стало питання  реалізації  у регіонах завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої та  енергетичної  незалежності  держави.  “Скорочення споживання природного газу за рахунок використання альтернативних джерел енергії  сьогодні визначено пріоритетними напрямками державної політики  у паливно-енергетичному комплексі. До переходу на нові джерела енергії долучився й Олександрівський район”, – зазначив Валерій Авксентьєв.

З інформацію про забезпечення енергетичної безпеки в районі виступив головний спеціаліст відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Матірний.

Про роботу у напрямку продовольчої незалежності інформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Скрипник.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Федір Шаповал доповів про стан підготовки навчальних закладів району до нового навчального року.

Керівник району поставив завдання всім відповідним службам вчасно підготувати  до опалювального сезону  заклади соціальної сфери   медичні установи, дитячі садки, школи. Для цього необхідно  зробити запаси палива та   підготувати  технічні умови  і допуски для  відновлення роботи котелень. 

Також у ході наради розглянуто питання підготовки ФАПів та амбулаторій до роботи в осінньо-зимовий період, розглянуто планові показники реалізації пілотного проекту по регулюванню цін на ліки від гіпертонічної хворобита про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

Кількість переглядів: 65