Гирьовики на висоті

7 червня в місті Кіровограді пройшов ХХ кубок з гирьового сорту, приурочений пам’яті воїнів-афганців та 65-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. У цих змаганнях взяли участь спортсмени з різних регіонів України. Наш район представляли сім спортсменів. Вони показали високі результати і здобули призові місця.
    У ваговій категорії 90 кг Микола Марфула, зайнявши перше місце, ступив на вищу сходинку п’єдесталу.
    У ваговій категорії 80 кг Ігор Денисенко посів друге місце. У вагових категоріях 65 та 75 кг третє місце вибороли Олексій Журба та Ярослав Іванченко.
    Хочеться також відзначити Івана Рябка, Максима Безая та Богдана Безая. Вони показали гарну боротьбу і справжній спортивний характер. Тож в загальнокомандному заліку наша команда виборола Кубок за третє місце.