Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020», визначено Суперчитача Кіровоградської області

Бібліотеки області долучились до проведення 3 завершального етапу 16-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020», який дистанційно провела Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Г.Шевченка разом з ГО «Форум видавців». 17 юних книгоманів – переможців других етапів конкурсу надіслали свої відповіді на завдання до обласної бібліотеки. Обласним журі було розглянуто усі роботи учасників конкурсу, більшість яких правильно відповіли на запропоновані запитання тестів та отримали від 40 до 50 балів, тобто показали, що дійсно є справжніми активними читачами своїх бібліотек. Про це також свідчать і списки прочитаних книжок, де явно простежується зацікавленість дітей сучасною літературою з позашкільної програми.

Оцінювались і надані юними книгоманами відео на здобуття додаткових балів, які зіграли неабияку роль при визначенні переможця. Близькими до суперфіналу були учасники з Новомиргородського, Олександрійського, Онуфріївського районів, міст Долинська, Олександрія та Бобринець. Але за рішенням журі переможцем обласного етапу від Кіровоградської області став Завальний Богдан, учень 6 класу з с. Підлісне, Олександрівського району, який не тільки набрав найбільшу кількість балів за тестові завдання, а й підкорив усіх членів журі своєю харизматичністю та талантом представляти улюблені книжки у стилі реп.

Хоча поїздка цього року до Львова відміняється, усі учасники дистанційного обласного етапу отримають сертифікати та книжкові подарунки, а переможець – ще й диплом Суперчитача!

Кількість переглядів: 25