ІІІ-й районний туристсько-спортивний та краєзнавчий захід серед працівників освітньої галузі

14 червня, вже традиційно, на базі Бірківської філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбувся ІІІ-й відкритий районний туристсько-спортивний та краєзнавчий захід серед працівників закладів освіти Олександрівського району.

У змаганнях взяли  участь 6 команд, які представили відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації, КЗ “Красносілківське  НВО”,  КЗ “Красносільське НВО”,   КЗ “Михайлівське НВО”, КЗ “Олександрівське НВО №1”,  КЗ “Олександрівське НВО №2”.

У конкурсній програмі були змагання з організації наметового містечка, представлення команди, волейболу, дартсу, боулінгу, стрибків у мішках, приготування каші.

На захід завітали голова Олександрівської районної державної адміністрації  Ольга Борота, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко, начальник відділу освіти  Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Тимко та голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки України Людмила Волкова, які виступили з вітальним словом до учасників змагань та взяли участь в оцінюванні конкурсів: “Організація наметового містечка”, “Представлення команди”, “Приготування каші”.

У ході проведення змагань найкраще організували наметове містечко команди “Сокіл” КЗ “Олександрівське НВО №1” та “Нащадки козаків” КЗ “Красносілківське  НВО”, “Нащадки козаків” також найшвидше пострибали у мішках і стали найвлучнішими в дартсі. Найкреативніше представлення команди та перемога у змаганні з волейболу в команди “Сокіл” КЗ “Олександрівське НВО №1”, найточнішими в  боулінгу були учасники команди “VIP Михайлівське” КЗ “Михайлівське НВО”, а найсмачнішу кашу приготувала команда  “Красносільські козаки” – КЗ “Красносільське НВО”.

Під час церемонії нагородження голова Олександрівської райдержадміністрації  Ольга Борота та голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко вручили перехідний кубок і диплом за зайняте І місце команді “Нащадки козаків” КЗ “Красносілківське  НВО”, диплом за ІІ місце  – команді  “Без паніки” КЗ “Олександрівське НВО №2”, диплом за ІІІ місце – команді “Сокіл” КЗ “Олександрівське НВО №1”. Подяки відділу освіти райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти і науки України за активну участь у турнірі отримали команда “VIP Михайлівське” КЗ “Михайлівське НВО”, команда “ВО!” – відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації, команда  “Красносільські козаки” – КЗ “Красносільське НВО”.

За сприяння у проведенні заходу подяки відділу освіти райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти і науки України отримали завідувач Бірківської філії КЗ “Олександрівське НВО №2” Микола Фощій та  директор Олександрівського РЦДЮТ Жанна Скрипник.

Кількість переглядів: 52