Інформаційний лист

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

В населених пунктах Олександрівського району створено 17 громадських організацій.   Громадські організації району працюють над  створенням належних умов для навчання і виховання дітей шляхом проведення поточних  та капітальних ремонтів; заміни вікон та дверей на енергозберігаючі,  встановлення енергоефективних  котлів; відновленням водопостачання та водовідведення в закладах освіти; оснащенням навчальних кабінетів, спортивних залів та спортивних майданчиків закладів освіти навчальним обладнанням.  Беруть участь у ремонті закладів охорони здоров’я та  забезпеченні  їх сучасним медичним обладнанням.

Партнерами організацій по впровадженню громадських ініціатив є органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, приватний сектор, державні на міжнародні Фонди і програми.

    Рішенням  одинадцятої сесії шостого скликання Олександрівської  районної ради від 20.12.2011року №108 затверджено Районну програму«Підтримки розвитку територіальних громад та місцевих ініціатив громадських організацій  Олександрівського району в 2012-2015 роках». Програма  розроблена управлінням економіки та розвитку інфраструктури  Олександрівської районної державної адміністрації і ресурсним центром розвитку громад Олександрівського району з метою створення сприятливого середовища для активізації діяльності територіальних громад і громадських організацій району та мобілізації місцевих ресурсів задля покращення умов життя, підвищення рівня участі ініціативних груп у вирішенні проблем сільських та селищних громад

 

Олександрівського району в 2012– 2015 роках.

 

 

 

 

Можливі напрямки фінансування мікропроектів в рамках Програми:

    ремонт та реконструкція приміщень соціально-культурної сфери: освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту;

благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць;

облаштування та реконструкція місць відпочинку та дозвілля;

облаштування та реконструкція історико – архітектурних пам’яток ;

впорядкування сміттєзвалищ та місць для збирання твердих побутових відходів;

соціальний захист, ліквідація бездоглядності та безпритульності;

впорядкування кладовищ;

впровадження енергозберігаючих заходів;

модернізація вуличного освітлення населених пунктів;

заходи щодо впровадження молодіжної політики;

підсилення правопорядку;

заходи екологічного спрямування;

дофінансування мікропроектів громадських організацій, що отримали фінансування від  національних та міжнародних інституцій.

           Пріоритетні сфери реалізації мікропроектів громад:

    Програма підтримує будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію, поточний ремонт та технічне переоснащення об’єктів інфраструктури сільських громад за визначеними напрямками фінансування:

охорона здоров’я – підтримка мережі  закладів охорони здоров’я;

енергозбереження – будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти та технічне переоснащення (енергозберігаючі склопакети, сучасні енергоефективні системи опалення) об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства, які перебувають на балансі органів місцевого самоврядування чи є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ району;

збереження та поліпшення навколишнього середовища (роботи з будівництва, реконструкції об’єктів з ліквідації наявних джерел забруднення);

водопостачання та водовідведення (розширення, реконструкція, технічне переоснащення водогонів і каналізаційних мереж, будівництво криниць).

   Підбір мікропроектів для фінансування здійснюється на конкурсній основі. Детально з Програмою можна ознайомитись на сайті Олександрівської районної ради.


 

         Ресурсний центр розвитку громад Олександрівського району.

Кількість переглядів: 119