Інформація про здійснення регуляторної політики Олександрівською районною державною адміністрацією за 2019 рік

Реалізація державної регуляторної політики в районі здійснюється відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

За інформацією структурних підрозділів райдержадміністрації підготовка проектів регуляторних актів у 2019 році районною державною адміністрацією не планувалась. Впродовж  2019 року райдержадміністрацією регуляторні акти не приймались.

Структурними підрозділами райдержадміністрації постійно надається консультаційна допомога з питань реалізації регуляторних актів органам місцевого самоврядування та суб’єктам господарювання Олександрівського району.

Крім того повідомляємо, що Олександрівською районною державною адміністрацією 29 листопада 2019 року забезпечено оприлюднення затвердженого плану підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік на офіційному веб-сайті Олександрівської районної державної адміністрації у вкладці «Регуляторна політика» (посилання http://olexrda.kr-admin.gov.ua/plan-pidgotovki-proektiv-regulyatornih-aktiv-na-2020-rik/).

Про дату та місце оприлюднення поінформовано Державну регуляторну службу України.

Згідно плану прийняття регуляторних актів Олександрівського районною державною адміністрацією у 2020 році не планується.

Кількість переглядів: 9