Інвестиційна пропозиція смт. Лісове

Олександрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області запрошує підприємства, організації, приватних підприємців, фізичних осіб усіх форм власності – потенційних інвесторів у сфері промислового  виробництва та наданні послуг населенню на території Лісівської селищної ради Олександрівського району.

Селище міського типу Лісове створено у 2008 році на території бувшого військового містечка “Кіровоград – 25”. Територіально розміщене в мальовничому куточку лісу за 25 км від м. Кіровограда та за 15 км від районного  центру смт Олександрівка.

У містечку проживає більше 1000 населення. Житловий фонд (чотирьохповерхові житлові будинки) налічує 708 квартир, в яких біля 20% – вільних.

У 2007 – 2008 роках проведено капітальний ремонт житлових будинків та системи водопостачання, селище газифіковано з облаштуванням індивідуального газового опалення квартир.

В селищі функціонують загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, розрахована на 300 учнів та дитячій дошкільний заклад.

Селище має автомобільне та залізничне сполучення  (залізнична станція “Цибулеве”, Одеської залізничної дороги).

На території містечка створено всі умови для організації підприємств та філій різного промислового спрямування і відповідно, бажаючим оперативно вирішуватиметься питання надання у власність житла, застосуватиметься пільгова (символічна) орендна плата за виробничі площі для ведення бізнесу.

Позитивно розглянемо всі надані вами пропозиції.

 

Наша адреса: 27300, смт Олександрівка, вул. Леніна, 78 тел.
3-23-33, е – mail: oleks@olex42.kw.ukrtel.net
Кількість переглядів: 167