Кар’єрні радники Кіровоградщини відпрацьовували техніки ефективного спілкування з клієнтами

Про ефективні методи спілкування з клієнтами, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також надання їм консультацій, йшла мова під час семінару, що відбувся у Кіровоградському обласному центру зайнятості для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

До проведення семінару долучилися фахівці ДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» Василь Тимофієв та Наталія Резніченко, Зінаїда Смутчак та Оксана Ситник, доценти кафедри менеджменту, економіки та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету, а також представниця центру медико-психологічної реабілітації КПП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» обласної ради Ганна Колєва.

Про маніпуляції у діловому спілкуванні та протистояння їм, йшла мова на практичному занятті, яке проводили В. Тимофієв та Н. Резніченко. Присутні визначали сутність та особливості маніпуляцій, відпрацьовували техніки протистояння маніпуляціям.

 «З маніпулятивним впливом люди зустрічаються дуже часто, майже щоденно, але не завжди його можуть помітити і тим більше захиститися від нього. Маніпуляції у діловому спілкуванні – це величезний комплекс знань та вмінь як впливати на прийняття рішень іншими особами або цілими групами, для досягнення необхідної мети, так, водночас, і комплекс захисту від цієї корисної та небезпечної «зброї». Цьому всьому треба вчитися», – зазначилаН. Резніченко.

Крім того, мова йшла також про мотиваційні аспекти діяльності персоналу з клієнтами служби зайнятості.Присутні фахівці проявили чималий інтерес до семінару, отримали ґрунтовні відповіді на усі запитання, які їх цікавили, а також отримали практичні навички для подальшого застосування їх під час роботи з відвідувачами служби зайнятості.

Наприкінці тематичного короткострокового семінару, його учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Кількість переглядів: 10