Керівникам господарств з утримання та розведення сільськогосподарських тварин

В період з 7 по 10 червня 2017 року на території Міжнародного виставкового центру ( м. Київ, проспект Академіка Глушкова,1) буде проводитись ХХІХ Агропромислова виставка «Агро-2017».

Господарствам які бажають брати участь у виставці експонуючи сільськогосподарських тварин необхідно провести не пізніше ніж за 14 днів до відправки пройти дослідження:

Велика рогата худоба – на бруцельоз, туберкульоз, лейкоз, паратуберкульозний ентерит (серологічно), лептоспіроз, гельмінтози. Щеплені проти сибірки, емкару ( до 4-річного віку), стригучого лишаю.

Вівці, кози – на бруцельоз, туберкульоз (за наявністю показань), блутанг (катаральна лихоманка), інфекційний епідедеміт, гельмінтози. Щеплені проти сибірки, оброблені проти корости за 14 днів до відправки на виставку.

Коні – на сап, парувальна неміч, інфекційну анемію, лептоспіроз, гельмінтози. Щеплені проти сибірки, грипу.

До участі у виставці можуть бути допущені тварини, що мали негативні результати лабораторних досліджень при проведенні планових діагностичних досліджень з початку року.

У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією щодо африканської чуми свиней і те, що на території Київської області є неблагополучні пункти щодо АЧС, – не допускаються до участі свиней зі всієї території України.

Кількість переглядів: 13