Керівникам приватних агентств зайнятості: нагадуємо про звітність

До уваги керівників приватних агентств зайнятості:
наближається термін подачі звітності

Відповідно до статті 36 Закону України «Про зайнятість населення» суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єкти господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців, зобов’язані подавати територіальним органам державної служби зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.

Форма звітності № 1-ПА (квартальна) «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» та порядок її подання затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688. З текстом наказу № 851 є можливість ознайомитись на Інтернет-сторінці Державної служби зайнятості. Для цього необхідно перейти за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/normatyvna-baza.
Нагадуємо, що звіт за I квартал 2020 року необхідно подати не пізніше 15 квітня 2020 року. У зв’язку із запровадженням карантину, рекомендуємо направляти звіт поштою.

Кількість переглядів: 1