Керівники району побували у Лісівський філії КЗ “Михайлівське НВО”

19 травня голова райдержадміністрації Андрій Лапа спільно з головою районної ради Григорієм Гончаренко та заступником голови райдержадміністрації Анатолієм Каражбеєм побували у Лісівський філії КЗ “Михайлівське НВО”, де ознайомилися з роботою закладу.

Разом з директором школи Наталією Бірець керівники району оглянули навчальні кабінети, поспілкувалися з педагогічним колективом та технічними  працівниками закладу, обговорили проблемні питання школи та шляхи їх вирішення.

Перебуваючи у сільській школі, керівники  району також зустрілися з батьками учнів. Під час бесіди обговорювалася можливість функціонування у Лісівській філії 10-11 класів. Про особливості функціонування на законодавчому рівні старшої школи  у філіях опорних закладів   батькам пояснювали директор КЗ “Михайлівське НВО” Сергій Бірець, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, голова районної ради Григорій Гончаренко, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та голова райдержадміністрації Андрій Лапа.

Кількість переглядів: 60